Charakterystyka podestów teleskopowo-przegubowych

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Podesty teleskopowo-przegubowe potocznie zwane są bocianem lub wędką, co wynika z ich charakterystycznego wyglądu. Doceniane są za wyjątkową precyzję, mobilność i zwrotność. Umożliwiają pracę nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach. Najlepiej w tym przypadku sprawdzają się maszyny elektryczne. Przekonaj się, co jeszcze wyróżnia podesty teleskopowo-przegubowe.

Co warto wiedzieć o podnośnikach przegubowo-teleskopowych?

Elektryczne podesty przegubowo-teleskopowe posiadają system przegubów połączony z teleskopem, co daje im możliwość sprawnego prowadzenia prac nawet w budynkach wykończonych i wyposażonych. To znacznie zwiększa zakres możliwości ich zastosowania. Są również o wiele bardziej bezpieczne niż tradycyjne rusztowanie. W zależności od wybranego modelu zapewniają różną wysokość roboczą. W zapewnianych przez naszą firmę podnośnikach marek Genie, Niftylift oraz Upright maksymalna wysokość robocza wynosi od 11,14 do 13,5 m. Z kolei maksymalny wysięg boczny to od 6,10 do 6,53 m. Dzięki tym parametrom sprzęt doskonale sprawdza się podczas prac ogólnobudowlanych, montażowych, wykończeniowych czy serwisowych.

Jakie są zalety elektrycznych podestów teleskopowo-przegubowych?

Elektryczne podnośniki teleskopowo-przegubowe przede wszystkim zapewniają możliwość poruszania się zarówno w pionie, jak i w poziomie. Za sprawą łamanych ramion znacznie zwiększają zasięg prac i pozwalają na dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Sprawdzają się w różnych warunkach, w tym również na nierównej nawierzchni. Maszyny cechują się dużą zwrotnością, precyzją i cichym działaniem. Dodatkowo elektryczny sprzęt nie emituje szkodliwych spalin.

Jesteś zainteresowany wynajmem elektrycznego podnośnika teleskopowo-przegubowego? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.