Możliwości użytkowe podnośników teleskopowych

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Podnośniki teleskopowe znajdują zastosowanie w bardzo wielu branżach. Zapewniają duży zakres wysokości roboczej, dlatego też znacząco ułatwiają wykonywanie różnych prac na wysokościach. Zaliczane są do kategorii podestów jezdnych, a wyróżniają się specyficzną konstrukcją oraz mechanizmem działania.

Nasza firma specjalizuje się w wynajmie podnośników teleskopowych. W tym artykule wyjaśnimy, jakie są ich najważniejsze możliwości użytkowe.

Specyfika podnośników teleskopowych

Podnośniki teleskopowe to urządzenia dźwignicowe, które wyposażone są w specjalny kosz przeznaczony do unoszenia osób i ładunków, zapewniając bezpieczeństwo podczas pracy na wysokości. Cechą charakterystyczną tych podnośników jest wysuwane ramię teleskopowe, które unosi się na wymaganą wysokość.

Zastosowanie podnośników teleskopowych jest bardzo powszechne i wszechstronne, głównie ze względu na niezawodność, niskie koszty eksploatacji oraz zapewniany poziom bezpieczeństwa. Do ich najważniejszych zalet użytkowych zaliczamy m.in. stosunkowo duży zakres wysokości roboczej oraz udźwig platformy, możliwość obrotu w zakresie 360°, doskonałe możliwości manewrowania. Urządzenia teleskopowe nadają się do pracy w różnych warunkach terenowych. Używane są m.in. przy pracach budowlanych, wykończeniowych, porządkowych itd.

RAF-POL: wynajem podnośników teleskopowych

Nasza firma specjalizuje się w wynajmie podnośników teleskopowych do różnych zastosowań. Zapewniamy podnośniki teleskopowe z silnikiem diesla firmy Genie S-60 oraz podnośnik teleskopowy z wysięgnikiem JLG LIFT 460SJ.

Genie to podnośnik umożliwiający pracę na maksymalnej wysokości 20,3 m oraz wysięg boczny sięgający 15,48 metra. Maksymalny udźwig platformy to 227 kg. Z kolei model JLG 460 SJ wyróżnia się przede wszystkim wysokością roboczą 16,09 oraz zasięgiem horyzontalnym 12,72.

Wszystkie oferowane w ramach wynajmu podnośniki wyróżniają się doskonałym stanem technicznym i sprawdzą się nawet przy intensywnej i długotrwałej eksploatacji. Zapewniamy wynajem krótko- oraz długoterminowy na bardzo korzystnych warunkach cenowych.