Wynajem podnośników koszowych – oferta

Praca na wysokości wiąże się z różnymi zagrożeniami, których ograniczanie bądź eliminowanie jest wymagane przepisami BHP. Dlatego zadania, takie jak remont elewacji czy prace instalacyjne lub dekarskie wymagają wykorzystania odpowiedniego sprzętu, który spełnia normy techniczne UDT. Oferując wynajem podnośników koszowych, rygorystycznie przestrzegamy wszystkich norm i przepisów. Ponadto każdy podnośnik koszowy na wynajem jest systematycznie poddawany przeglądom technicznym. Pozwalają one na utrzymanie jego pełnej sprawności oraz wyeliminowanie ryzyka wypadków, jakie mogą wynikać z drobnych usterek.

Oferujemy wynajem podnośników koszowych o konstrukcji teleskopowej i teleskopowo-przegubowej oraz wynajem podnośników nożycowych. Wszystkie nasze maszyny umożliwiają bezpieczne i sprawne prowadzenie prac na wysokości. Dysponujemy podnośnikami o różnych rodzajach napędu – zarówno z silnikiem elektrycznym, jak i silnikiem Diesla.

Wybierz kategorię aby wyświetlić maszyny.

Podnośnik koszowy na wynajem – zalety usługi

Wynajem podnośników koszowych jest dobrym rozwiązaniem w sytuacji, gdy przyjęte zlecenie wymaga zastosowania sprzętu do pracy na wysokościach, a jego zakup jest nieopłacalny lub niemożliwy. Wysokie koszty maszyn, brak miejsca do ich przechowywania czy też krótki czas na wykonanie zadania skłaniają do skorzystania z oferty i ograniczenia kosztów inwestycji. Często też podnośnik koszowy na wynajem może zastąpić maszynę, która znajduje się w serwisie. Zależnie od rodzaju prowadzonych prac możecie Państwo odpowiednio do zadania wybrać wynajem podnośnika koszowego lub nożycowego.

Oferowane przez nas podnośniki nożycowe pozwalają na wygodne korzystanie ze sprzętu potrzebnego do różnorodnych prac wykonywanych na wysokościach. To rozwiązanie sprawdza się przy zadaniach wykonywanych w jednym miejscu, w obrębie pomostu roboczego.

Decydując się na wynajem podnośników koszowych, zyskują Państwo natomiast sprzęt niezbędny do prowadzenia prac wymagających dużego zasięgu roboczego i możliwości swobodnego operowania w trzech płaszczyznach.

Podnośniki koszowe na wynajem oraz podnośniki nożycowe oferujemy Klientom z miejscowości takich jak Krotoszyn, Kępno, Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Ostrzeszów oraz innych w okolicy. Zachęcamy do kontaktu i współpracy.

Wybierz kategorię aby wyświetlić maszyny.