Wynajem podnośników nożycowych z napędem elektrycznym

Podnośniki nożycowe na wynajem, które Państwu oferujemy, są doskonałym rozwiązaniem, jeśli muszą Państwo przetransportować ludzi oraz narzędzia czy drobne materiały na wysokości. Mogą też zastąpić rusztowania - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Do ich największych atutów zalicza się wyższy poziom stabilności przy większym udźwigu, w porównaniu do konstrukcji wysięgnikowych.

Każdy podnośnik nożycowy na wynajem wyróżnia się udźwigiem minimum 227 kg, a największe modele mogą unieść powyżej 1100kg. Długość platformy po rozłożeniu wynosi nawet 7,38 m, podczas gdy w podnośnikach teleskopowych długość kosza nie przekracza 1,83 m. Pozwala to na przemieszczenie dwóch pracowników wraz z narzędziami, maszyną czy materiałami. W tej kategorii proponujemy Państwu wynajem podnośników nożycowych z napędem elektrycznym, które mają kilka dodatkowych zalet.

Podnośniki z napędem elektrycznym są świetnym rozwiązaniem przy prowadzeniu prac we wnętrzach budynków czy hal. Brak emisji spalin oznacza, że urządzenia tego typu mogą być używane bez konieczności zapewnienia dodatkowej wentylacji czy wyłączenia większej części obiektu z użytkowania. Wynajem podnośników nożycowych obejmuje modele, których maksymalna wysokość robocza waha się od 7,62 do 14,19 m, a długość platformy roboczej – od 1,63 do 4,0 m. Do skorzystania z oferty szczególnie zachęcamy klientów z Kępna, Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza, Ostrzeszowa i innych miast w województwie wielkopolskim. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wynajmu podnośników.