Podesty nożycowe z silnikiem diesla do pracy w terenie

Nożycowe podnośniki spalinowe z silnikiem diesla to urządzenia, które niezawodnie sprawdzają się podczas prowadzenia prac w trudnych warunkach terenowych. Dodatkowo są tanie w eksploatacji. A różnorodność wymiarów oraz dostępnych parametrów technicznych sprawia, że cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów poszukujących maszyn na wynajem. Podesty z napędem spalinowym pozwalają na prowadzenie robót na maksymalnej wysokości od 9,75 do 15,11 metra.

W ramach usług świadczonych przez naszą firmę oferujemy wynajem podnośników nożycowych marki Genie oraz SkyJack. Są to sprawdzeni producenci, których urządzenia słyną ze stabilności oraz bezpieczeństwa pracy w każdych warunkach.

Zastosowanie podestów nożycowych

Terenowe podesty nożycowe znajdują zastosowanie w przypadku prac instalatorskich, montażowych, wykończeniowych oraz konserwacyjnych prowadzonych na zewnątrz nieruchomości, oraz w przestrzeni miejskiej. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagane jest pewne wsparcie działań na wysokościach. Urządzenia wyposażone są w dużą platformę, która unosi się w górę wyłącznie w pionie i z racji dużego udźwigu pozwala przetransportować na wybraną wysokość zarówno pracowników, jak i narzędzia oraz materiały niezbędne do przeprowadzenia zaplanowanych działań.