Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

SPRZEDAŻ ORAZ WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

Wynajem podestów ruchomych Kępno

Wynajem podestów ruchomych w Kępnie to przede wszystkim znaczna oszczędność finansowa. Zakup tego typu podnośnika to duża inwestycja, której zwrot byłby widoczny dopiero po wielu latach. Dzięki nam możesz wynająć urządzenie w atrakcyjnej cenie, z możliwością dowozu pod wskazany adres. Nasi wykwalifikowani pracownicy dobiorą odpowiedni rodzaj podestu ruchomego, gwarantując profesjonalną obsługę, szybki czas dostawy oraz elastyczny okres wynajmu. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i szerokim asortymentem usług. Doskonale wiemy, jak odczytywać potrzeby naszych klientów. Zapraszamy do współpracy krótkoterminowej oraz długofalowej, proponując atrakcyjne warunki. Pilnujemy, aby wypożyczany przez nas sprzęt był zawsze gotowy do pracy. Sprawność techniczna ruchomych podestów jest dla nas priorytetem, dlatego dbamy o nią z zachowaniem najwyższych standardów.

Oferujemy wynajem podestów ruchomych w Krotoszynie, Kępnie i okolicach. Nasi klienci uzyskują dostęp do całkowicie sprawnych i bezpiecznych technicznie zwyżek zgodnych z wymaganiami UDT. Udzielamy odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania. Na podstawie dialogu z klientem określamy:

  • udźwig nominalny,
  • wymiary platformy roboczej.
  • zasięg podestu,
  • maksymalną wysokość zwyżki,
  • obszar roboczy podestu ruchomego przejezdnego.

Dzięki temu we wskazanym przez klienta miejscu pojawi się urządzenie o odpowiednich parametrach, które poradzi sobie z każdym zadaniem, niezależnie od panujących warunków terenowych.