Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

SPRZEDAŻ ORAZ WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

Wynajem podestów ruchomych Krotoszyn

Korzystanie z podnośników pozwala na komfortowe i bezpieczne wykonywanie prac na wysokościach. Często najlepszym rozwiązaniem jest wynajem podestów ruchomych Krotoszyn. To jedne z nielicznych urządzeń, które dysponują unoszoną platformą, przystosowaną do przemieszczania osób i materiałów. Wykorzystanie tego rodzaju maszyn do pracy znacząco poprawia jej efektywność oraz pozwala pracownikom dostać się na wysokie partie budynków. Wykonywanie zadań z wypożyczonymi podestami ruchomymi pozwala uzyskać oczekiwany rezultat przy niskim nakładzie kosztów. Podesty ruchome poruszają się w pionie oraz w poziomie, dlatego zapewniają sporą swobodę oraz dużą funkcjonalność.

Podesty ruchome składają się ze specjalnej platformy, która jest umocowana na wysięgniku lub dźwigu podnoszącym. Urządzenia te sprawdzają się przede wszystkim w sektorze usługowym, budowlanym i przemysłowym. Operator podnośników powinien mieć specjalne uprawnienia do obsługi sprzętu. Oferujemy wynajem podestów ruchomych w Ostrowie Wielkopolskim, Krotoszynie, Ostrzeszowie i okolicach.

Podesty przejezdne, wiszące i masztowe podlegają pełnemu dozorowi oraz corocznym badaniom okresowym wykonywanym przez UDT. Nasze urządzenia mają również wykonywane przeglądy konserwacyjne i są sprawdzane po każdym wypożyczeniu. Dzięki doświadczeniu z łatwością możemy sprostać wymaganiom naszych klientów z wielu branż, niezależnie od tego, czy sprzęt ten jest używany w halach, czy też na budowach. Mamy oddziały w wielu miastach, więc jesteśmy w stanie dostarczyć podest ruchomy w dogodnym terminie pod wskazany adres. Oferujemy bezpłatne porady ekspertów na miejscu oraz szybką dostawę wypożyczonego sprzętu.