Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

SPRZEDAŻ ORAZ WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

Wynajem podnośników Ostrzeszów

Wynajem podestów ruchomych Ostrzeszów to usługa, która wymaga konsultacji z naszymi specjalistami. Doradzimy, jaki model podnośnika będzie odpowiedni do Państwa potrzeb. W trakcie prac na wysokościach liczy się bezpieczeństwo pracowników. Dlatego nie należy ryzykować, wybierając sprzęt słabej jakości. W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju podesty ruchome, które mają ważne przeglądy techniczne. Są to urządzenia sprawdzane i konserwowane po każdym wypożyczeniu, więc zapewniają bezpieczeństwo korzystania. Pozwalają na efektywną i szybszą pracę. To sprawdzony i niezawodny sprzęt wysokiej klasy na wynajem w pakiecie z mobilnym serwisem.

Podczas wykonywania prac na wysokościach należy zachować szczególną ostrożność. Dlatego bardzo ważny jest dobór odpowiednich parametrów podestów ruchomych. Na podstawie dialogu z klientem określamy:

  • udźwig nominalny,
  • wymiary platformy roboczej,
  • zasięg platformy roboczej,
  • maksymalną wysokość zwyżki,
  • obszar roboczy podestu ruchomego przejezdnego.

Na podstawie zebranych danych nasz profesjonalny zespół zaproponuje indywidualną ofertę wynajmu podestów ruchomych w Krotoszynie. Przy sporadycznym używaniu maszyn opcja wypożyczenia sprzętu jest bardzo opłacalna.

Mamy oddziały w kilku miejscach, dzięki czemu możemy dostarczyć wynajęte urządzenie szybko i sprawnie pod wskazany adres. Na wynajem oferujemy tylko modele dokładnie sprawdzone. Od wielu lat służymy pomocą i wsparciem w doborze odpowiednich podestów ruchomych. Specjalizujemy się w wynajmie krótkoterminowym i długoterminowym.