Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

SPRZEDAŻ ORAZ WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

Wynajem podnośników nożycowych Kępno

Podnośniki nożycowe są urządzeniami zaliczanymi do grupy przejezdnych podestów ruchomych. Wykorzystuje się je do prowadzenia prac na wysokościach. Dużą zaletą tych pojazdów jest mała przestrzeń robocza, co sprawia, że podnośnik sprawdza się w trudno dostępnych miejscach. Największym atutem podnośników nożycowych jest łatwość wykonywania skomplikowanych prac na wysokości przez większą liczbę pracowników. Na platformie zmieści się też niezbędny sprzęt i materiały.

Zakup maszyny na własność wiąże się z dużym wydatkiem oraz długim terminem zwrotu inwestycji. Oferujemy wynajem podnośników nożycowych Kępno krótkoterminowy oraz długofalowy, co jest świetną alternatywą dla ich kupna. Są to urządzenia funkcjonalne, mobilne i bardzo wygodne w obsłudze. Ich zaletą jest wysoka wytrzymałość oraz duży udźwig. Dzięki dużej powierzchni platformy może na niej pracować jednocześnie kilku pracowników, zabezpieczonych z każdej strony barierkami. Podnośniki nożycowe są wykorzystywane podczas montażu różnego rodzaju instalacji lub innych zleconych zadań. Profesjonalne rozwiązania pozwalają na efektywne wykonywanie prac przy maksymalnym poziomie bezpieczeństwa. Kompaktowa i solidna konstrukcja maszyn umożliwia unoszenie dużych ciężarów i ułatwia prace na wysokościach.

Możliwość wypożyczenia podnośników nożycowych to oszczędność pieniędzy i czasu. Dostarczamy nowoczesne maszyny na miejsce prowadzonych prac oraz odbieramy je po zakończeniu zlecenia. Po zwrocie serwisujemy każde urządzenie, sprawdzając jego stan techniczny. Dzięki temu kolejny klient otrzymuje w pełni sprawny sprzęt.