Podesty teleskopowe z silnikiem diesla

Podesty teleskopowe wyposażone w silnik diesla to maszyny, które idealnie sprawdzają się w pracach prowadzonych przez firmy zajmujące się budową oraz szeroko pojętymi remontami. Jednakże z racji emisji spalin nadają się jedynie do pracy na otwartych przestrzeniach zlokalizowanych na zewnątrz. Podnośniki tego typu dają możliwość dotarcia do trudno dostępnych przestrzeni zlokalizowanych na znacznych wysokościach. Mogą również pracować w trudnym terenie. Dodatkowo pozwalają na ustawienie podestu w oddaleniu od punktu, w którym mają być prowadzone działania.

A dzięki temu, że ramię podestu przemieszcza się zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej pozwala na osiągnięcie znacznego wysięgu bocznego przy zachowaniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa pracy. Na uwagę zasługuje również fakt, że maszyny tego typu dają możliwość pełnego sterowania z poziomu górnego pulpitu. Nie trzeba dodawać, że stanowi to znaczne ułatwienie dla pracowników prowadzących pracę, którzy ze swojej perspektywy najlepiej widzą, jak prezentuje się sytuacja na górze.

Nasza firma oferuje wynajem podnośników teleskopowych oraz teleskopowo-przegubowych firmy Genie z napędem spalinowym. Dają one możliwość pracy na maksymalnej wysokości 20,3 metra i mają wysięg boczny sięgający 15,48 metra. Maksymalny udźwig platformy to 227 kg. W ofercie mamy również podnośnik JLG 460 SJ, którego maksymalna wysokość robocza wynosi 16,09 metra natomiast zasięg horyzontalny to 12,72 metra.

Naszą ofertę z racji lokalizacji przedsiębiorstwa kierujemy w szczególności do klientów z Jarocina, Krotoszyna oraz okolic.